Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egész nap, este ugat a szomszé...

Egész nap, este ugat a szomszéd kutya?

Figyelt kérdés
Szerintem éhes lehet. Dobtam at neki enni már most 3.este es egész éjjel csend volt. A szomszéddal nem lehet beszélni. A kutyára is csak ki ordít, hogy fogja be. Mit tehetek? 3 kisgyerek van nalunk.
2019. júl. 10. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Az én kutyám is majdnem egész este ugat.

És nem éhezik, nem férges csak egy idegbeteg szapis kutya akit magamhoz fogadtam.

Próbáltam már mindenhogy leszoktatni, de semmi.

Ja és ha átdobna neki valaki kaját tuti megenné de nem azért mert annyira éhes, hanem azért mert egész nap zabálna, bélpoklos...

2019. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Csendháborításér fel lehet jelenteni
2019. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
3. Igen, de csak akkor ha igazoltan túl lépi azt a decibelt ami meg van szabva. Ilyenkor kijönnek bemérni.
2019. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Ablak becsuk, klíma felszerel, alvás.
2019. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Nagyából semmit. A 3.szomszédunk kutyái ugatnak ha fúj a szél, látnak egy lepkét, leesik egy falevél stb. Ezt a szembe szomszéd kutyai is eltanulták, a közvetlen szomszédé meg 3év alatt mióta itt van nem dolgozta fel hogy a szomszédban lakunk. Az enyém akkor ugat ha valóban lát valamit pl róka, ember. Ennek valszeg az az oka hogy minden nap van séta.

Amúgy meg lehet szokni, szerintem kutya ugatás nélkül már el se tudnék aludni.

2019. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!