Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyám mellé milyen...

Idős kutyám mellé milyen kutyát fogadjak örökbe?

Figyelt kérdés

Van egy menhelyi kutyám, akit 5 évesen fogadtunk örökbe gyepiről, nagyon félős volt és sovány. Ma már 10 éves, nyugodt, de aktív kutya, barátságos és játékos kutyus. Szeretnék most egy másik kutyust mellé, úgy érzem beleférne meg minden. Először egyből arra gondoltam, hogy egy hasonló korút, vagy minimum 8éveset, hogy tuti jól kijöjjenek, hasonló igények stb. De aztán eszembe jutott, hogy akkor lehet, hogy nagyjából egyszerre hagynának itt .. Azt nem szeretném. Szóval arra jutottam, hogy egy fiatalabb kutyával sem lenne gond, mivel kétnaponta járok futni, illetve napi 4 órát vele is kint töltök, sokat van szabadon, ez idő alatt akkor tudnék vele aktívabban foglalkozni. De félek, hogy a fiatalabb csesztetné az időset. Bár nem kölyköt szeretnék semmiképp, de mondjuk 2-3 évest. Akivel még lehet aktívan ellenni, de már nyugodt, úgy értve.

Szóval nem tudom mi legyen. Mert a szívem az idős nagyjából esélytelen kutyák felé húz, a mostani is kölyökkora óta bent volt, senkinek nem kellett. De félek, hogy túl korán egymás után történne az elkerülhetetlen ....



2019. júl. 12. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi probaltuk: fiatalabb kutya melle idosebbet. Nem jatszottak. Szetcsesztette a fiatal az idoset. Aztan visszaadtuk az idoset,mer elobb utobb verfurdo lett volna.


Szoval legyen idosebb. Aztan majd hozol ujat megint!

2019. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!