Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves kutyának már lehet...

Fél éves kutyának már lehet adni farhátat főve?

Figyelt kérdés
Csirkenyakat adtam már neki,azért főzöm meg mert mellé kap más főtt kaját is.
2019. júl. 13. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
A csont főve keményebb és emészthetetlenebb lesz, mint nyersen.
2019. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Főzve ne adj neki semmit, csontot meg pláne nem, meg is ölheted vele...
2019. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
igen, kaphat, csak csöves csontos(comb) nem szabad főzve adni
2019. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan írjon légy szíves aki főzve adja,nem nyersen etet.
2019. júl. 13. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Már a 3 hómaposnak is szoktam adni. Lapos csont mehet, sok kálciumot és foszfort tartalmaz, viszont ne adj mellé kálcium tablettát ebben az esetben. Nem fejtem most ki, hogy miért.
2019. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki egész nyugodtan
2019. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. júl. 13. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

1-es vagyok és nem etetek nyersen, KIVÉVE a csontot, hogy miért azt leírtam a válaszomban.

Viszont 4 éve (most 13 éves a kutyám) semmilyen csontot nem adok neki, mert a csont miatt gátsérve lett és az életmentő műtétje közel 200ezerbe került.

Vannak ugyanis kutyafajták, (a tiéd nem tudjuk milyen) akiknek nem tanácsos csontot adni, de ezt egy jó állatorvos meg is mondja, ha rákérdezel... valójában nem is akartam ilyen bő lére ereszteni az elején, de ez a témához tartozik.

2019. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az enyém kaukázusi juhász,nem tudom hogy azok közé tartozik-e aminek nem tanácsos adni,de gyanítom nem.A farhátban lévő csont pedig nem olyan erős.
2019. júl. 13. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Kau?? Nekem is az van! (3-as válaszoló vagyok) Az én kaum már 2 hónaposan, amikor hozzám került csirkefarhátat zabált!:D Persze nem csak azt, de azok kemény kutyák, erős fogazattal, simán el bírta rágni. Az elején még birkózott is vele, ma már kettőt roppant rajta csak:D

Ha elfogadsz egy tanácsot, etesd fele-fele táp-húsos étellel, erős és energikus lesz;)

2019. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!