Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben hol lehet kutya...

Debrecenben hol lehet kutya bilétát gravíroztatni, illetve hol van a legjobb kutyás bolt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Google > Gravírozás Debrecen


A Fressnapfok jók, de webáruházakban érdemesebb nézelődni

2019. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:

A Batthyányi utcán tuti lehet. De a fressnapfban is lehet kapni bilétát amit ott helyben gravíroznak.

Kutyás boltot így hirtelen nem tudok, igazából mindig oda megyek ahol akció van :D fressnapf általában túlárazott de akciókor jó, e-pet ahova jártam régebben. Most sajnos nem lehet kutyám, így aktuális infóval nem szolgálhatok.

2019. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2019. júl. 14. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Auchanban van gravírozás. A bejáratnál van egy késes, valószínüleg olcsóbb, mint a belváros.

Egyéb dolgokhoz én is webshopot ajánlok, én már a kaját is onnan rendelem. De nehéz volt rájuk találni, mert ha elkezdesz keresgélni goggle-ban, az első oldalon csak olyan webshopok vannak, amik prémium tápokkal foglalkoznak. Kb 10-15 ezer ft/zsák.

Aztán van, ahol 20 kg volt a csomag súlykorlátja. Kutyakajánál... vicc.

Volt, ahol meg a kiszállítási díj volt több ezer.

Szóval nagy nehezen találtam rájuk:

allatifelszerelesek.hu

Vannak olcsóbb tápok is, vitaminok, felszerelés, minden, súlykorlát nem volt, kiszállítás ingyen. (Nyilván egy bizonyos összeg felett.)

És nagyon kedvesek is voltak, hívtak 3x, hogy hol áll a rendelésem.

2019. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már azóta sikerült megvennünk mindent (+graviroztatni) a fressnapfban.:)de köszönöm!
2019. júl. 18. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!