Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az osztálytársam vett egy...

Az osztálytársam vett egy yorkit, de nem olyan lett, amilyent akart volna, ezért vett egy másikat?

Figyelt kérdés
Próbáltam lebeszélni a szaporítós yorkiról, de neki most kellett azonnal, semmihez nem is értett. Aztán a "mini yorkinak" vett kutya egy 5 kilós keverék lett, a fülei nem állnak, a bundája fekete maradt. Ráadásul az van, hogy reggel 5-kor az anyja leviszi 2 percre a ház mellé pisilni, aztán délután, ha jönnek haverok, akkor leviszi 3-kor 20 percet sétálni, ha rossz idő van vagy nincs társaság, akkor az anyja viszi le 4-kor, amikor hazaér a munkából, aztán meg 7-kor viszik le 20 percre sétálni. A kutya meg ugatja a semmit, futkosik a 3 méteres flexin oda-vissza, mert annyira menne. Erre 2 éves kutyát lepasszolja, vesz egy másikat ismerőstől, aztán nagyobb lesz, mondja, ez legalább nem lett óriás meg a színe is ezüst, ahogy kell. Én nagyon kiakadtam, aztán ott posztolgatja az új kutyát, hogy család szeme fénye stb. Ráadásul azért nem akart lányt, merthogy az tüzel, erre a második lány és most szaporíja! Mit lehet kezdeni vele? Nagyon idegesít, hogy napi szinten a kutyuskákról beszél, hogy megszülettek meg így meg úgy. Miközben én a 8. kutyát szedem össze utcáról, az ilyen szemét szaporító állatkínzók miatt. És le se szarja, azt is mondtam még az elsőnél, hogy ne pedigreevel etesse, meg ne séta előtt, de neem, a drágaa "tenyésztőjük" nem ezt mondta -.-"""
2019. júl. 14. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
-.-"""""""""""""-.-
2019. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A kutyatartást vizsgához kellene kötni.
2019. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Hát erre mit lehet mondani?
2019. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Napikamu
2019. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu, szeretnék tenni vmit ellene, de ebben nincs bűncselekmény, így nem tudom mit tegyek. Nagyon idegesít.
2019. júl. 14. 10:26
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Vettem egy drága cipőt de még se kényelmes, lepaszoltam anyámnak és vettem egy másik drága cipőt ami kényelmes. Ezzel ugye nincs gond mer enni inni nem kér.

Az ismerösöd bekéne ültetni egy biosz órára hogy tudja mi a cipő és a kutya közt a különbség de mininum agy átültetés kénd az egész családnak. Amúgy ha gyereke lesz és nem olyan lesz mint akarta az is megy a kukába? Esetleg vidd el egy menhelyre és mutast meg a kennelt ahol a kiskutyái lesznek egy éven belül.

2019. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!