Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Brit Premium vagy Care...

A Brit Premium vagy Care tápok hogyhogy ilyen olcsóak?

Figyelt kérdés
A legtöbb jóval rosszabb összetételű táp is drágább ezeknél, és nen igazán értem. Szerintetek megbízható a minőségük?

2019. júl. 17. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

5 éve tértem át a Dog Chow-ról. Már Seniorral etetek.

Nagyon szereti a pitem (10 éves), szép a szőre, egészséges tőle.

2019. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Caret vagy a Premiumot?
2019. júl. 17. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Mi a Care-rel etetünk.

1 yorkit, 1 beaglet és 1 németjuhászt.

Mind3 kutya szaporítótól mentett, kb mindenre allergiás, beteges. Vagyis amióta a Brit Care hypoallergén tápokat kapják, azóta semmi bajuk.

2019. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Brit premiummal kb. 7 éve etetek, hozza azt a szintet, amit várok tőle. Igaz, azóta történt az összetevőkben változás (akkor lett by nature).
2019. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok márka roszabb összetétellel azért drágább, hogy jobbank tűnjön, és jobb a marketingje is! A Brit Care önmaga reklámozását nem viszi túlzésba, az összetétel és a tapasztalatok magukért beszélnek!

Nem hiéba van hogy egy tápnál nem csak az összetételt hanem az árat is erősen fogyelni kell, mert sok kukorica tartalmú táp egyszerűen nem éri meg azt a pénz amiért adják!

A minősége miatt ne izgulj. Hosszú éveken keresztül etettem vele, semmi gondunk nem volt. A Brit Premiumnak volt pár évvel ezelőtt egy időszaka amikor a minőségéban romlás volt felfedezhető, de azóta a szériát megújították, összetételében is.

2019. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Brit Premium Medium Senior, amit most eszik.

2019. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó minőségűek. A Brit premium azért olcsó, mert csirke az egész termékpaletta (olcsó hús) és van benne egy kevés gabona, kukorica is. De nyilván nem annyi, mint az áruházas szarokban, viszont van, tehát nem lehet drágán adni. Ha valaki kevés pénzből akar etetni olyannal amitől nem fordul fel a kutya, akkor a premium csirkések jók.


A Brit care pedig egyáltalán nem olcsó, a társaival egy szinten van, esetleg minimálisan olcsóbb ami a kevés marketing miatt lehet.

2021. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!