Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek van/volt kutyája...

Akinek van/volt kutyája honnan szerezte be? És mennyibe került?

Figyelt kérdés
Leginkább a (cocker) spánielek érdekelnek, de más is jöhet. Nem szeretném versenyeztetni vagy ilyesmi...de azért tanítanám rendesen.

2019. júl. 17. 15:33
1 2
 1/17 anonim válasza:
77%

Menhely!!!!!

Leghalasabb kutyák, és őket is ugyan úgy lehet tanítani ,van spániel fajtamentes is keresd őket a erre esik a valasztasod.

2019. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%

Szia!

Édesanyámnak volt egy vizsla kutyája, őt tenyésztőtől vette.

Azt nem tudom, mennyibe kerülhetett, de ha tenyésztőtől veszed elég drága (biztosan több, mint 50.000. Ft.), mert be van oltva a kutyus és biztos lehetsz benne, hogy fajtatiszta.

Ha nem fontos, hogy fajtatiszta legyen, menhelyről ingyen is fogadhatsz örökbe kutyát, de akkor nem tudhatod pontosan, hogy mennyi idős és hogy keverék- e, vagy sem.

Egyébként tanítani bármilyen kutyust lehet, nem csak a spánieleket. =)

De mielőtt hazaviszed a kis állatot, jól gondolj át mindent!

Ha biztosan tudsz majd róla gondoskodni, sok vidámságot kívánok Neked és a kutyusnak! :)

2019. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Tavaj vettem egy angol cocker spániel kölyköt. Tenyésztőtől vettem, 120e volt.
2019. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Még 8 éve szaporítóktól vettem 20ezer fonrintért. Sajnos akkor még nem tudtam, hogy mekkora baj ez.

Mondanom sem kell, hogy csak az allergiájára elköltöttem azóta 10x ennyit. És epilepsziás is szegénykém.

A másikat menhelyről fogadtuk örökbe.

2019. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Menhelyen vannak a legjobb kutyák, bármilyen célra találsz nem egyet, nem kettőt.

Az, hogy többségük keverék, nem rossz tulajdonság, sőt. Ettől lesznek igazán különleges kis egyéniségek.

Minden kutyám onnan van, volt. Egyszerre több is volt mindig. Több, mint 15 kutyát fogadtam már örökbe sintértelepről.

2019. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

menhelyről az egyiket. Ott azt hiszem egy tizest kellett fizetnem. A másikat ingyen hoztam el egy hirdetésen találtam rá.


Imádom őket <3

2019. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
77%
Nekünk mindig úgy lett, hogy találtuk vagy az anyakutya odaszült valamelyik kerti épületünkbe. Valamiért szerettek odajönni szülni, általában ideiglenesen vállaltuk őket amíg a közeli állatotthon talált nekik gazdát. A mostani kutyát is egy ilyen alomból tartottuk meg. Nekem most nem lehet kutyám albérlet miatt de ha lesz házam, az az álmom hogy legyen egy nagyobb testű menhelyi és egy husky. A huskynál még bizonytalan vagyok hogy fajtamenhelyről legyen-e vagy tenyésztőtől de ez még sok év, addig kiderül.
2019. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Mi az első kutyánkat szaporítótól vettük. Akkor még nem tudtuk, hogy mit is jelent pontosan a szaporító. Kb. 20 ezerbe került. Igazából szerencsére nem beteges ahhoz képest, hogy szaporítós. Mármint, most már 7 éves korára szegényke sánta, de ez is több ok miatt van. De utána már tanultunk a hibából, és utána már tenyésztőtől vettünk egy beaglet. 80 ezerbe került.
2019. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#6, én is néztem hirdetéseket (allatapro.hu, kiskutya.hu ,jófogás, stb.),egész jó árban vannak és van ingyen elvihető is, de nem tudom hogy ezek mennyire megbízhatóak...
2019. júl. 17. 19:04
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Bolognese-havanese keverék 25 ezerért családtól. Egészséges, kiegyensúlyozott, nagyon okos kiskutya.
2019. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!