Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff 9 hónapos holnap...

Amstaff 9 hónapos holnap viszem ivartalanításra (kan kutyus ) Brit Care táppal etetem +Brit care lazac olajat kap folyamatosan 4 hetes kihagyásokkal . ?

Figyelt kérdés
Valamilyen vitamint kell neki adjak ez miatt majd vagy ez bőven elég neki? Nyilván az allatorvost is meg kérdezem csak már nagyon izgulok miatta!

2019. júl. 17. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell más vitamin.

Majd a kaja adagjára figyelj, hogy ha nagyon hízik akkor csökkentsd, de ha rendesen mozog akkor nem fog hízni.

2019. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Abba fog belebetegedni, hogy állandóan olyanokkal tömöd ami már eleve benne van a tápban és így túladagolod...
2019. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Attól még, hogy törölteted a válaszokat, nem lesz igazad:DDD
2019. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
A kérdező válaszait én töröltettem mert nagyon lekezelő volt és alpári. Egyébként meg semmi mást tök felesleges adni a kutyának nem kell ennyire ráfeszülni a dologra mert ivartalanítva lesz.
2019. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!