Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyust...

Zoe2222 kérdése:

Szerintetek melyik kutyust válasszam? Szeretnék bentre egy kiskutyát viszon nem tudom milyet?

Figyelt kérdés
Csivava,Bichon,Yorkin gondolkoztam
2019. júl. 20. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Azt válaszd amelyiknek az igényeit megfelelően kitudod elégíteni.

Még azt amelyiket tenyésztőtől meg tudsz vásárolni ami nem 30-60ezer forint hanem 100ezer felett van.


Avagy menjb be egy menhelyre ott is vannak kistestű kölyök kutyák.

2019. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Ezek közül mindegyik benti kutya, úgyhogy amelyik szimpatikus.

[link]

[link]

[link]

2019. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanolyan idegbeteg tömegcikk az összes.
2019. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Egy nagyobb méretű bichon. (Semmiképp sem mini)

3-4 kiló alatt minden kutya gyáva, odakap a nagyobbaknak, hogy elijessze ezért nehéz őket megfelelően szocializálni. Plusz nevelni is nehezebb mert nehéz kutya számba venni/kezelni őket amire szükségük lenne. Yorkiból is csak egy megfelelően nevelt, szocializálttal találkoztam eddig- a legnagyobb volt amelyiket láttam

2019. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, ez meglep, hogy ilyen létezik :D TÚL SOK yorkival találkoztam, és mind egy kis görcs volt.
2019. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem választasz inkább pincsit, vagy tacskót, vagy törpeuszkárt?

Ezek értelmes, normális KIS méretű(nem hiperszuperextraultramini) szobakutyák. Van saját "gondolatuk", nem halnak meg 30 perc sétától, nem remegnek 20 fokban, nem betegek minden 2.héten.

2019. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
A válaszolóknak biztos sosem volt még kistestű kutyája, ennek ellenére nem kéne lenézni őket. Egy 3 kg-os csivava gazdájaként mondom, ugyanolyan kutya, mint a nagyok, ha úgy vannak kezelve.. A miénk 10-15 km-t simán sétál, futni ia szoktam vele 5-6 km-t simán, imád a kertben lenni, a ruhát nem szereti, nem beteg szinte sosem, és sok másik kutyával együtt.. Ha normálisan vannak nevelve, nem dekorációnak nézi őket a gazdi vagy táskakiegészítőnek, akkor ugyanolyan szuper társak mindenben, mint a nagyobb kutyák.
2019. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Yorkit választottam es nagyon jo valasztás volt😊

2019. aug. 21. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!