Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palota pincsi tartása, gondozása?

Palota pincsi tartása, gondozása?

Figyelt kérdés

Mivel kell etetni(kölyökkortól kezdve) és naponta hányszor? És mit lehet adni nasinak?

Hányszor kell kivinni és mennyit kell sétáltatni?

Mennyi időnként kell kutyakozmetikushoz vinni és miket kell vele csinálni?

Köszönöm.



2019. júl. 21. 03:15
 1/1 anonim válasza:

2-3 hónapos korban javasolt a napi négyszeri etetés, 4-6 hónaposan háromszori, fél éves kortól pedig napi kétszeri etetés. Mi 4-5 hónapos korukig felvizezett tápot rizzsel adtuk. A víz mennyiségét egy idő után folyamatosan csökkenteni kell.


Szerintem a 2-3 a minimum, de amikor kicsi többet kell vele lejárni.


Napi fésülést és rendszerest fürdetést igényelnek, emellett a szemüket és a bőrredőiket tisztán kell tartani. A kutyakozmetikust nem tudom, de szerintem 2-3-4 havonta elég.


De egyébként ezt a tenyésztőnél is megkérdezheted, nem "ciki" (Már ha onnan veszed/veszitek remélhetőleg). Ők biztosabb és több információval is eltudnak látni.

2019. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!