Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy palotapincsit és...

Kaptam egy palotapincsit és egy yorkiet.1 évesek, olcsó konzervkaján nőttek fel. Lehet bajuk a későbbiekben emiatt?

Figyelt kérdés

A legolcsóbb tescos kutyakonzervet kapták összvissz. Az egy tény, hogy szerintem kicsik, de lehet ebből bármilyen bajuk? Mivel nem kaptak megfelelő vitaminokat, tápanyagokat. Pl nem tudom mennyire fejlődtek így ki.

Én most vettem nekik jó minőségű száraz kutyatápot, de ez nem pótolja a kölyökkori hiányosságokat.


2019. júl. 21. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit leírtál a kérdés kifejtésénél (vitamin, tápanyagok), szerintem igaz. Ha már egyszer kifejlődött mondjuk a vázrendszerük (rosszul), akkor azon már nehéz felnőttként javítani. Azért viszont tehetsz megfelelő táplálással, hogy ne legyen még rosszabb a helyzet. A múlton nem tudsz változtatni, ügyelj a jelenre és sok örömet, kitartást a kutyusokhoz!

Az egyik ismerősömnek is van kölyök korában rosszul táplált, majd örökbe fogadott kutyája, aki méretben látványosan visszamaradt, de egy igazi túlélő (nagy testű, 14 éves és tudtommal nem volt komolyabb baja).

2019. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!