Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha ezt mondom a kutyámnak?...

Baj ha ezt mondom a kutyámnak? Többi lent

Figyelt kérdés

Amikor behívom a kutyámat azt mondom beki hogy Lotti lábhoz

Ilyenkor oda megy elém es leül addig nem mehet el onnan amíg azt bem mondom nekei hogy mehetsz

De amikor hívom mindenkinéz hogy mert azt mondom neki hogy lábhoz és már idegesit

Ti erők mit gondoltok?


Köszönöm a normális válaszokat😀😀



2019. júl. 22. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer mondod ki nincs vele gond. Ha perceken keresztül csak ezt hallani, hogy "lábhoz, lábhoz, lábhoz, lábhoz, lábhoz, lábhoz..." az persze, hogy nagyon idegesítő.
2019. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Olyan parancsszavakat használsz, amilyeneket akarsz, ha azzal a szóval hívod be, hogy bakfitty, akkor azzal, az a lényeg, hogy értse mit akarsz, és hallgasson rád. Ne törődj azzal, hogy más mit gondol.

Egyébként amikor én kutyaiskolába jártam (régen volt), a behívó parancs a "Hozzám" volt, erre a kutyának visszajövet után le kellett ülni elém, majd ezután a "Lábhoz" parancsra megkerült, és leült a bal oldalamra a lábam mellé. De persze a való életben nem így használtuk, hanem a visszahívó, a "Gyere ide" volt, mert az jött az ember szájára, a "Lábhoz"-t pedig pórázon vezetéskor használtuk, hogy a kutya ne húzzon, hanem szépen láb mellett jöjjön. Volt, aki ehhez az "Igazodj" parancsot használta, de szerintem az túl hosszú szó. Azt a parancsot használd, ami neked a legtermészetesebb.

2019. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2019. júl. 22. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom, hogy cucuu, mert kicsiként a cuppogásra rohant:D
2019. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!