Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy egész nyáron...

Normális hogy egész nyáron hullik a szőre a kutyának?

Figyelt kérdés

Már hányingert kapok a szőrétől mindenhol és minden kajában benne van!

Stb,kiirthatatlan !!

Staffi kutyáról van szó


2019. júl. 22. 13:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%
sztem normális, az enyémé is eléggé hullik, bár ő labrador
2019. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Vedlik. Benti kutya még télen is hullajt szőrt ráadásul, főleg a rövid, egyrétegű bundájúak.


Viszont a nagyon erős szőrhullás, bármilyen évszak is legyen, nem egészséges.

Utalhat vitamin hiányra vagy táplálkozási gondokra.

Érdemes egy kivizsgálást kérni a dokitól, teljes vérkép és egyebek.


Ha minden jó, akkor valami kiegészítőt ki lehet próbálni, lazacolaj például és egy immunerősítő kúra.

2019. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedlő szőrt naponta, két naponta célszerű kifésülni, attól függően mennyire erősen hullik. Ha tudsz, akkor szerezz be egy Furminator-t, azzal eléggé alaposan és gyengéden lehet kefélni a levedlett szőrt. A leghatékonyabb persze egy blaster lenne, amit kozmetikában is szoktak használni, de abból egy normálisabb darab kb. két porszívó árába kerül...
2019. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Fésüld át kesztyűvel hetente 1-2x. A lazac olaj is sokat segít bár a természetes vedlést nem csökkenti.
2019. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pitunkbol is hullik rendesen, ez tuti normalis.
2019. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nos nem csomókban hullik !

Másik taplálkozás nem lehet ugyanis elég drága és jó minőségű táppal etetjük

Dadó halas felnőtt tapot kap

Köszönöm a válaszokat

2019. júl. 22. 17:36
 7/14 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim szerint ez a kutyatartás egyik kevésbé kellemes velejárója. Sajnos azon kívül, hogy rendszeresen átkeféled a szőrét, sokat porszívózol, és próbálod megszokni a mindenhova eljutó szőrszálak látványát, nem sokat tehetsz ellene. Ilyenkor arra gondolok, mennyi kedvességet ad a kutyus ezért a pár kellemetlenségért cserébe.
2019. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7 válaszoló,itt egy kissé többről van szó én gyűlölöm a kutyát mert rám lett erőszakolva!

38 négyzetméteres lakásba 3 kisgyerek mellé.lett hozva,ismétlem én nem akartam!

A párom sétálni viszi le kb 10 percre 3x és ennyi?m8ncs nevelve nincs rászólva foLytom a lábunka alatt mászkál ,!!

Es ami alenyeg beh....zik ha rászolunk,bepisil ha nem engedjük be a szobába,minden reggel a pisitócsába megyünk ki az előszobába!!

Tehát totál ki vagyok az egész kutyamizériától!

Remélem ezt van aki megérti !!!

2019. júl. 22. 23:48
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Ha te nem is akartad a kutyát, akkor hogy kerülhetett oda? Milyen párkapcsolatban élsz te? Elvileg felnőtt ember vagy, meg kéne tudnod védeni a saját álláspontodat. A párod is egy nagy hülye, hogy úgy vitte oda, hogy te nem akarod - feltéve, hogy ezt tényleg a tudtára adtad, nem csak sunnyogtál, most meg vágod a pofákat szegény kutyára. Mindketten idióták vagytok, és minden rosszat megérdemeltek, ami veletek történik, kár, higy ennek egy szegény ártatlan állat issza meg a levét.


Amúgy a szobatisztaságra is rá lehet szépen nevelni, és akkor nem lenne pisitócsa. Mennyi idős amúgy?


Én a helyetekben elajándékoznám egy jobb helyre a kutyát, nem érdemli meg, hogy ilyen emberekkel kelljen élnie.

2019. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9 köszi a jókívánságokat!!Amúgy képzeld el jó a párkapcsolatunk de rohadtul semmi közöd ehez bunkókám,és a kutyához se !!

Kívánom neked hogy eröltessenek rád vmit amit te nagyon nem akrsz!!

2019. júl. 23. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!