Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy hét hónapos kislány...

Van egy hét hónapos kislány Yorki kutyusunk. Egy hete vettem észre hogy közben húzza az egyik hátsó lábát. Lent folytatom. Van valaki itt akinek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nem minden nap és nem folyton. Van hogy csak sántít de van hogy nem lép rá. Holnap viszem állatorvoshoz. Nagyon izgulok hogy mitől lehet. Valakinek van vagy volt hasonló gondja?

2019. júl. 22. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megsérült, vagy kezdődő genetikai betegség jele.

Orvos megmondja.

2019. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet csonthártya is, az gyakori a kölyköknél. De az orvos majd megmondja. Lehet egy sima húzódás is.
2019. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon remélem hogy semmi komoly. Fájni nem hiszem hogy fáj neki , mert próbáltam nyomni húzni neki. Le nem esett sahonnét mert nem engedjük fel az ágyakra. Persze ugrál hiszen kölyök.
2019. júl. 22. 18:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Patella ficam is lehet...
2019. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet patella. A tenyésztője mit mond erre? Vagy szaporítótól van?
2019. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A tünetek és a fajtája alapján patellaficam vagy terdszalag szakadás.

Elég gyakori ilyen kis kutyáknál.

Műtéttel helyre lehet hozni.

2019. júl. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tenyésztőtől van a kiskutya. Mostmár szerintem is a patella picam Ha így van akkor első dolgom.lesz a tenyésztőt és ő orvosát felelősségre vonni.

A műtét után teljesen rendbe jön a lába'

2019. júl. 23. 06:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Normális tenyésztő vállal erre garanciát. Nézd meg a szerződésben. Ha ott nincs kikötve ez, akkor már csak magadat okolhatod, amiért nem voltál körültekintőbb kennel választáskor.
2019. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen.😥 Megvárom mit mond az orvos este.
2019. júl. 23. 12:28
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ficama van szegény kiskutyámnak.😢 Azt mondta az orvos hohy sajnos ez kialakulhat csak úgy ezeknél a fajtáknál.Elég egy rossz mozdulat. Pedig nagyon vigyázunk rá. Nem lépcsőzget, ágyról se fel se le nem ugrik. Persze kölyök....ugrál itthon nekünk, játszik, futkos boldogan a többi kutyussal kint. Mindentől nem tudom megóvni. Bízom benne hogy a műtét után rendben lesz.😍
2019. júl. 23. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!