Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gravíroztassak rá a...

Mit gravíroztassak rá a bilétára? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok 3 nap mulva lesz egy kutyám holnap megyek bilétát gravíroztatni mit írassak rá


Elösször azt gondoltam hogy ilyen kis címtartó bilétát vennék de sokan azt hinnék hogy vmi dísz

Ara jutottam hogy gravíroztatok tehát az lenne a kérdésem hogy mit irassak rá a bilétára

Köszönöm a válaszokat😀😀😀



#biléta #címtartó biléta
2019. júl. 23. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom a leendő nevét,az aranyos, ráadásul akkor mindenki tudja, hogy ő nem kóbor, és van gazdája.
2019. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A biléta másik oldalára, ahogy mondtad, címet, telefonszámot, ha elveszne.
2019. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz
2019. júl. 23. 10:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi :)
2019. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha két oldalt gravírozható, akkor egyik oldalra a nevét, másik oldalra a címet és telefonszámot.
2019. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Telefonszám és cím legyen mindenképp rajta.

Találtam már szilveszter éjszaka kutyát, megörültem, hogy bilèta van rajta és hazatudom juttatni. Hát közelebb érve kiderült, hogy az IQ huszár gazdája csak a kutya nevét graviroztatta rá.

A címnél a város mindenképp legyen rajta, ha szomszéd településre koborol, akkor is egyértelmű legyen.

Sok sikert a kutya tartashoz!

2019. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. júl. 23. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a neve és a számom van rajta, de amúgy chip az kötelező, azzal meg be lehet azonosítani.
2019. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A nevét nem kellene rágravíroztatni, így ha el akarják lopni, mondják a nevét, és senkinek nem gyanús, azt hiszik, az övé. Merthogy elvileg a nevére hallgat.


Csak a telefonszámodat gravíroztasd rá, a cím sem kell. Ma már mindenki zsebében ott a telefon, nem kell tudniuk, hol laksz... Nem mindenkit vezérel a legjobb szándék sajnos...

2019. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A címet én se írnám rá. Felesleges. Telefonba úgyis megadom, vagy érte megyek. Kutya neve + telefonszám legyen rajta. Az a fontos.
2019. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!