Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobben szeretni egy állatot a...

Jobben szeretni egy állatot a másiknál?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak macskákat tartottam,viszont most egy barátom nekem akarja ajándékozni az egyik kiskutyáját. Félek,hogy elkezdem a kutyát jobban szeretni a macskáknál. Vagy jobban foglalkozni vele,mint a macskákkal. Ilyen van? Ettől félhetek?
2019. júl. 23. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan egy kutyásnál-macskásnál - egy igazi állatbarátnál - hogy "jobban", csak másképp van.

A kutya teljesen más foglalkozást igényel mint egy macska.

Sőt, egy macskának konkrétan az idegeire mész, ha egész nap abajgatod, a kutya meg egyenesen imádja.

Nekem mindkettő van (2 macska, 2 kutya) és mindegyikükkel van "különidőnk", amikor csak vele foglalkozom, de olyan nincs, hogy egyiket jobban szeretem. Mindegyiket másért.

2019. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Másképpen szeretem a kutyámat mint a macskáimat. 2 teljesen különböző faj, különböző szokásokkal és viselkedésformával. A kutyámat azért szeretem mert nem macska, a macskáimat azért, mert nem kutya. Egyiket sem szeretem jobban a másiknál, simán csak másképp szeretem őket. :D
2019. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!