Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan erjem el azt hogy a...

Hogyan erjem el azt hogy a kutyám ne morogjon rám miközben eszik? Esetleg tudna benne valaki segíteni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 12:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Etetés előtt kezedben a teli tál, és nem adod oda neki, amíg nem nyugszik le és ül/fekszik le. Ha elkezd ugrálni, vakkantani, bemész a táljával együtt, fél óra múlva lehet újra próbálni.
2019. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
38%
Hagyd békén, ha eszik.Fél hogy elveszed a kaját tőle.Na ezt ne érezze,akkor egy idő után nem fog morogni.Nekem 8 kutyám van, együtt esznek, egymásra mordulnak, de rám nem.Viszont nem is háborgatom őket ha esznek.Viszont van hogy teszek még a táljukba, mikor esznek, és nem morognak soha, habár régen volt olyan.
2019. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
23%
Bekell dominálni . Maránál megfogod és határozottan de FINOMAN LE NYOMOD 2 vállra és ameddig nem nyugszik meg addig nem.engeded el nekem 2 . Alkalomra be vállt . Nalunk fontos volt mert 3 éves a kisfiam és mindig cseszegeti :D .együtt nőnek fel. Nem szerettem volna problémát . 2 alkalomnál már csak megnyalogatta a fiam és falatozott tovább nyugodtan . Mára már annyira össze nőttek hogy őrzi a kutyám miközben a fiam kockázik vagy játszik éppen mással . Ha sír vagy nyűgösködik már jön be és puszilgatja .
2019. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
59%
Hagyd beken.Az emberek se szeretik ha csesztetik oket eves kozben
2019. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló, az a baj, hogyha már a közelébe megyek akkor is morog.
2019. júl. 23. 13:55
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi idős a kutyád? Mióta van Veled? Hogyan került hozzád?
2019. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 aranyos121 ***** válasza:
87%
Azt hiszi hogy elveszes tőle a kaját. Add neki oda az üres tálat.. Látni fogja hogy nincs benne semmi.. Majd tegyél bele ételt. Így tudni fogja(remélhetőleg) hogy te adsz neki és nem veszel el tőle. Aztán hagyd had egyen egyedül, ne zavard.
2019. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
A te kutyádat te is eteted? Te adsz neki enni?
2019. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Metionin ***** válasza:
100%
Én azt csináltam hogy leraktam az üres tálat és a kezemmel tettem bele mindig csak egy marék kaját, közben a kezemből is ette. Később aközben tettem be a második marékkal, hogy még ette az előzőt, majd amikor már erre sem morgott, csináltam olyat hogy miközben evett, szóltam neki hogy ül és kicsit belekavartam a kezemmel a tálba, utána mondtam hogy oké eheted és békén hagytam. Mostmár ha eszik és közben odamegyek vagy valamiért arrébb kell rakni a tálat, azt nézi hogy van-e a kezemben plusz kaja. Vagy ha pont úgy áll be hogy nem tudok tőle kimenni a kennelből, csak kicsit megtolom és szó nélkül arrébb megy, majd folytatja az evést.
2019. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

Figyeljetek ide gazdik.

Aki azt írta, hogy békén kell hagyni, az akkorát téved mint egy ólajtó.

Az első morgáskor lekeversz neki egy fülest.

Ennyi a dolgod.

Ha hagyod, hogy morogjon és később odatéblábol egy 2-3 éves gyerek, azt torkon harapja és akkor még örülhet a gyerek, ha ennyivel megúszta.

Ne csináljatok gyilkost a kutyából.

Azonnal tenni kell a morgás ellen, ha tetszik, ha nem.

Lehet lepontozni...

2019. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!