Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti összeköltöznétek így? -...

Ti összeköltöznétek így? - (kutya)

Figyelt kérdés

A párom szeretné, ha hozzáköltöznék. Én addig a szüleim telkén kialakított kis házban laktam. Van egy kutyám, de a párom hallani sem akar háziállatról.

Én pedig nem tudom elhagyni a kutyámat...

Biztosan hülyének néznek sokan, de egyszerűen nem tudom elhagyni és 60 km-re költözni...


Ötletem sincs, hogyan győzhetném meg a páromat... Van ötletetek?



2019. júl. 23. 15:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább a páromat hagynám el. Sosem költöznék senkivel se össze, aki nem tűri el a kutyámat.
2019. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, minek vagy egyáltalán vele?
2019. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. A kapcsolatunk eleje óta mondtam, hogy a kutyám az 'alapfelszereltség része'.. szerintem azt hitte, h viccelek vagy hogy nem gondolom komolyan..
2019. júl. 23. 16:06
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem is ismerkedek olyannal, akinek a háziállat akadály, a kedvenceim ugyanis hozzám tartoznak, vállaltam értük a felelősséget, szóval nem is lehetne olyan ember a párom, aki nem hajlandó velük együtt élni, ha velem közös jövőt tervez. Mondjuk nálam nem a szüleimnél vannak az állataim, mert én már saját lakásba költöztem, így aztán fel sem merül, hogy valakivel összeköltözésnél ők mennek a szüleimhez.
2019. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Otthon nagy kertünk van, ahol szabadon szaladgálhat.

Páromnak zsebkendőnyi kertje.

Mondtam, hogy vegyünk együtt egy másik házat, egy családi házat, de ő nem akar költözni...

2019. júl. 23. 16:08
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, megmondhatod neki, hogy vagy a kutyával együtt költözöl, vagy eddig tartott a kapcsolat. A kutya előbb megvolt, mint a párod, gondoskodsz róla folyamatosan. Mióta vagytok együtt egyáltalán, hogy ez eddig nem derült ki?
2019. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Eddig nem ezt mondta............... :( eddig szó volt arról, hogy hova tesszük a kutyaólat stb...
2019. júl. 23. 16:13
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de ha egy aktuális pasi nem fogad el úgy, ahogy vagy (kutyástól), akkor az maximum egy futó kapcsolat, amiben amíg tart, jól érezzük magunkat, de össze nem költözünk.
2019. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, tudom, hogy igazad van...
2019. júl. 23. 16:19
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Én is úgy gondolom,hogy a kutyust válaszd. Ő hamarabb került hozzád,őérte vállaltál felelősséget,ő téged úgy szeret,ahogy vagy.


Ezzel szemben a párod eddig hazudozott,hogy nem zavarja,de amint tudott rángatni,rögtön nem felelsz meg "kutyásan". Mond meg neki,hogy vagy kutyával,vagy sehogy! Mert a kedvenced a családtagod is.

2019. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!