Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Saját ló mennyi foglalkozást...

Saját ló mennyi foglalkozást igényel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy hányszor kell kijárni 1 héten és mennyit kell lovagolni. Iskola időnen heti 2-3 edzésem lehet (még csak edzővel tudok lovagolni) kijárni viszont kitudnék heti 3-4..az edzőm lovagolná heti 2-szer. Idővel gondolom tudnám egyedül is. Így heti 5-ször lovagolva lenne és ha lehet kora reggel (5-6 körül) kimennék hozzá még lecsutakolni, akár lemozgatni stb..Nyáron megoldanám hogy szinte minden nap kimehetek és ha elérem a szintet, minden nap lovagolnám.

2019. júl. 30. 13:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a lovarda sajnos nem a szomszédban van, a szüleim visznek át. De ha saját lovam lenne megoldanám busszal
2019. júl. 30. 13:20
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Azért saját, mert naponta többször foglalkozol vele. Ha heti pár alkalommal találkozol vele, akkor egyszerűbb egy iskolaló szolgáltatásait igénybe venni.
2019. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bértartásban heti 5x illik kijárni, ha nem is ülsz fel csak kimész lecsutakolni, nyáron fürdetni, futószárazod vagy csak kihozod legelni.
2019. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó valaszoló, én is így gondoltam és nyáron pedig minden nap ki mennék, utolsó előtti,igen, ez lenne a legjobb és egyenlőre még mindenképp maradok az iskola lovaknál, viszont nem hiszem hogy mindenki akinek saját lova van napi több alkalommal ki tud menni hozzá ha bértartásban van, és nem otthon. De köszönöm a válaszokat :)
2019. júl. 30. 17:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve van egy iskola ló, akivel nagyon összenőttem, a jövőben kisebb versenyekre megyek majd vele az edzőm segítségével, viszonr rádöbbentem hogy ő sosem lesz nekem olyan mintha a sajátom lenne, nem mehetek ki vele és a barátaimmal egy random terepre hajnalban, nem lovagolhatok rajta akkor amikor szeretnék és még hasonlók..úgy érzem vele nem léphetek előre. Viszont megfogadom a hozzászólásokat. Maradok nála
2019. júl. 30. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!