Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A ló hogyan mutatja ki, hogy...

A ló hogyan mutatja ki, hogy ha szereti az embert vagy kötődik hozzá? Egy rendőr hogyan viselkedik egy civil emberrel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 18:47
 1/5 anonim válasza:
82%
Szerintem az állatok is szerethetnek! Ez egy baromság hogy nem...nézz csak meg egy kutyát aki bármit megtenne a gazdájáért! A lónak viszont szerintem a bizalmást tudod kiérdemelni, amit ha kiérdemelsz, hidd el, észreveszed :)
2019. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rádpisil (nem vicc)
2019. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem az állatokat, kivétel ez alól a hüllők, azoktól nagyon undorodom,de szerintem ezzel sokan vannak még így.

Nekem egy macskám van,herélt, és mindig elkap, harap, lepisil(nagyon játékos, szeret kergetni), de van nyugodt pillanata, olyankor mellém fekszik, filmet néz velem, hangosan dorombol és hízeleg.

Lovagolni 10 éve járok(11 éves korom óta), és nagyon szépen visz magán a ló. Volt, hogy majdnem leestem, de próbált úgy menni, hogy ne essek le és mindent megtett ő is meg én is es így elkerültük a bajt. Úgy visznek magukon, mintha valami hímes tojás lennék. Utána sokan nagyon hozzám bújnak a lovaglás végén. Nagyon gyönyörű nagy , nemes állatok.

2019. júl. 31. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A rendőr hogy kerül ide? Az is lepisil, ha szeret?
2019. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lol,az vicces lenne😂😂😂
2019. aug. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!