Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hidegvérűt hátasnak?

Hidegvérűt hátasnak?

Figyelt kérdés
ELső lovam lesz, mindenképpen hidegvérűt szeretnék. Csikó kizárva, mert a betanításhoz nem értek. Beszéltem több tenyésztővel, ők csak csikót árulnak, és a betanításra ilyen válaszokat kaptam: "rakj rá krumplis zsákot, ha megszokta, fel lehet ülni, vezetgetni egymást... olyan nyugodtak, hogy simán megtanulják". Számomra ez nagyon furcsa, gondolom csak eladni akarják... Szóval a kérdés: olyan tenyésztőt, tartót (akár keverék lónak is örülnék) keresek, aki árul már belovagolt hidegvérű lovat. Tudom, nem egyszerű a dolog. Más megoldást láttok esetleg? Az, hogy megveszem félévesen, és elviszem majd valakihez, aki belovagolja, szerintem nagyon drága, bár nem jártam még utána. Minden ötletnek örülök.
2019. aug. 4. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rengeteg olyan hidegvérű van, ami be van lovagolva. Kezdő vagy, csikót semmiképp ne vegyél!

Nézz szét lovasok.hu-n és jófogáson, írd ki face-n is lovas csoportba, hogy mit keresel.

2019. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen árkategóriában szeretnél venni?


[link]

2019. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!