Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglási lehetőség. Szöveg...

Lovaglási lehetőség. Szöveg fogalmazás? Plizz

Figyelt kérdés
Lol. Nah most fogtok hülyének nézni. De kérlek eg segítsetek. Egy csoportba akarok rakni egy bejegyzést hogy lovaglási lehetőséget keresek. Vagyis oktatást a lakhekyemhez közel. (ide nem szeretném ki írni) Lovagoltam kB 1 évig. Ugetesig mentünk el. Sohasem vagtaztam. Nem lovarda keresek. Persze az is nagyon jó. De én egy olyan helynek örülnék a legjobban ahol xy személynek van lova és ő tanítanak. Természetesen nem egy olyan emberre gondoltam akinek van egy lova raultet reacsap és goo. Hanem rendes oktatással. KB így ennyi. Hogy fogalmazzam meg?

2019. aug. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Először tanulj meg írni, és csak utána fogalmazni 😉
2019. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok![16]éves vagyok és nagyon szeretem a lovakat. Régebben jártam lovagolni de még sosem vágtáztam. Esetleg[Pécs] környékén nincsen valaki aki tart lovakat és szokott lovagló órákat is adni?

Ha valaki esetleg tudna nekem pár órát adni azt megköszönném.

By:Peti

2019. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Edzőt keresek -Budapest- közvetlen közelében, aki saját lovon oktatást vállal. Kezdő szinten lovagoltam 1 évig, a 3 alapjármódban még nem biztos az ülésem. A későbbiekben -díjlovaglás- felé specializálódnék.


Egy példa, én valami ilyesmit írnék :)

2019. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántás, de a helyedben a kezembe vennék valami könyvet. Pontosabban jó sokat. Iszonyat előny az életben ha szépen tudsz fogalmazni.
2019. aug. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Merre keresel talán tudunk segíteni is?
2019. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzam johetsz. Ird privibe meg h hol laksz
2019. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!