Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Adott egy ló,155 centi, én 182 centi vagyok, nagyon kicsi lenne nekem?

A ló egy 7 éves kanca, bottal mérve 155 centi, én 180 fölött vagyok, de csak 58 kiló. A lónak viszonylag hosszú, széles háta van és alacsony marja. Szerintetek, hobbi szinten heti 3-4 lovaglásta megfelelő lenne, vagy ez már túl kicsi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: , lovaglás

aug. 10. 16:58  Privát üzenet  

A válaszok
sassszem nevű felhasználó válasza:

Milyen fajta lóról van szó?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 10. 18:31 Privát üzenet
Ha fontos számodra az igényes lovaglás akkor kicsi, a lábad nagyon túllóg a hasán így az azzal való befolyás csorbul jelentősen.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 10. 20:56 Privát üzenet

Szerintem is kicsi. Lelógó lábbal nem tudod megfelően adni a segítségeket és az egyikőtöknek sem jó. Ha meg rövidebbre állítod a kengyelt (vagy ilyesmi megoldások) hosszútávon az se jó.

Én személy szerint, ha álom ló lenne nekem akkor elgondolkodnék, de ha nem fűz hozzá semmi akkor mindenképpen egy magasabb lovat választanék.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 11. 00:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adott egy pizzeria kicsi konyhaval. Hogyan lehetne leroviditeni a kiszallitasi idot? Tobbi lent.
Mi lehet ebben a helyzetben tenni? Adott egy kicsi ház, három testvér öröksége. Ők szívességből megengedik egy családnak, hogy ott éljenek. A család minden tagja bejelentkezett...
Kazánban rotyog a víz. Mitől lehet? Adott egy 50kw-os vegyes kazán, most vásárolt, teljesen új+2000 l puffer. A kazán begyújtás után rotyogó hangot ad ki. Mi lehet a gond? Kicsi...
Van 1 mini csivavám és nem akar enni semmit 1 éves probáltam táppal kutya kajával házi koszt de nem eszik néha 1 kicsi ropi meg csoki eszik de ezeket se nagyon (kan) mit tegyek?...
Van egy Tonor BM-700 kondenzátoros mikrofonom. A vele adott kicsi USB hangkártyával nem müködött szóval vettem egy Behringer PS-400 fantomtápot. Összeköttem mindent s mégse megy....
Vashiányra krauterblut-s szirupot adott valaki babának? Nekem a védőnő javasolta mert 7 hónapos babámnak vashiánya van és székrekedése van a maltofertől. Mennyi az adagolás ilyen kicsi babának?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!