Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Milyen a lovas élet Belgiumban?

Érdekelne hogy úgy osszesegben milyen lovas lehetőségek vannak? Állás, lovaglási lehetőségek, lovardák stb!?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Belgium, lovas, , élet

aug. 11. 20:28  Privát üzenet  

A válaszok
Láttad a horsebook videót igaz?😁

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/4Időpont aug. 11. 23:50 Privát üzenet
Én is ezen gondolkodtam😄(első)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 12. 15:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen

De alapból is érdekelt

# 3/4Időpont aug. 12. 20:45 Privát üzenet

Szia.

Magyarország teljesen le van maradva Belgiumtól. Drágább minden mert az itteni fizetéshez van szabva de minőségibb minden. Itt nincsenek olyan oktatók akik ne tudnának lovagolni komoly elvárások vannak az edzők felé amit ha nem tud nem mehet át. Tehát tényleg képzett szakemberek. Lovászokat is meg szokták válogatni de nem annyira. Ha nem iszol és látják hogy nem félsz a lovaktól (persze nem bántod) és szép, minőségi munkát csinálsz azt meg becsülik. Pénzben is és emberrel való bánásmódal tehát nem egy robot vagy mint Mo-n. Szeretik a tisztaságot, a rendezettséget, az egyszerű letisztult dolgokat. Valamint meg könnyíteni a munkát. Pl elektromos talicska, gépek használata, etetés adagoló stb.. Tehát jóval előrébb vannak mint mi magyarok. Itt is az él sport a díjugratás, díjlovaglás és a millitary. Színvonalas rendezett versenyek nem az a feje vesztett mint nálunk. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 14. 07:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan társkereső ami kimondottan lovasoknak, illetve a vidéki élet kedvelőinek készült?
Mi ez a ló utálat? Miért űznek gúnyt a lovakból?
Én lovas vagyok és az egyik ló már 29 éves, hogyan lehetne meghosszabbítani az életét?
A lótrágya márpedig nem büdös és nagyon hasznos! Miért utálják ennyire sokan a lovakat/lovasokat? (videós híradás)
Melyik a legszínvonalasabb lovas (nyomtatott) újság? Lovas Nemzet, Pegazus esetleg Lovas Élet?
Melyik a jobb lovas magazin?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!