Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a chapsekről? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Az oktatóm ajánlotta,hogy vegyek egyet,(ha tehetem bőrt, mert szorosabb és tartósabb) hogy jobban tudjam fixálni a lábszáram. (Ne mozogjon előre-hátra)



2019. aug. 18. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én az elsőt ajánlanám mert az egy egyszerű bőr és szép is

A második az picit “problémásabb” a velur bor miatt,de szerintem az a legszebb

A hármast én nem vennem meg főleg esztétikai szempontból sem +nekem a “puha bor” nem “szimpi”(tudom ezt elég hülyén írtam le,de máshogy nem tudom😂)mert valahogy az el a fejemben higy nem lehet olyan tartós..

A kérdésből ítélve meg kezdő lehetsz (ne értsd félre,nem rossz szándék ,csak egy tapasztalt Lovas nem hiszem hogy ilyen kérdést ír ki,de ezzel természetesen semmi probléma)

Én a helyedben az elsőt vennem(vagyis azt ajánlom)

Személyes tapasztalatom nincs egyikkel sem.

Igazából ha elfogadsz egy tanácsot akkor az az, hogy mindenképp próbáld fel,és úgy dönts,mert akkor érzed hogy melyik a legkényelmesebb neked.(a velur bort máshogy kell ápolni,én sem tudom pontosan hogy hogyan,mert nekem sincs..

2019. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok,bocsi de véletlenül a nubuk helyett velurra emlékeztem🤦🏻‍♀️

És elírtam,de ha jol tudom a nubuk is egy másmilyen Bor amit máshogy kell ápolni?talan,de lehet hogy akkora hülyeséget mondok hogy hűha

Szerintem keress rá hogy milyen pontosan a nubuk és hogy hogy kell ápolni

2019. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbáld fel, hogy neked melyik a kényelmes, mert különböző kialakításúak. Egyébként heti 1-2 lovaglásra szerintem mindegyik megfelel.

(Más téma, de csodát ne várj tőlük. :D Ha az üléseddel van a gond, akkor chaps használatával is mozogni fog a lábad. Minimális mozgásom viszont tényleg segíthet.)

2019. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek a válaszokat! :D Mindenképpen felfogom őket próbálni mielőtt megveszem. :)

Egyébként igen,1 éve lesz,hogy elkezdtem lovagolni.

A problémám az, hogy ügetésnél mozog a lábam. A lábfejem befordítom, de így is mozog a vádlim előre-hátra. A térdem és a combom a helyén marad és a sarkam is lenyomom, rugózom a kengyelben minden felállásnál de valahogy így sem sikerül a vádlimmal megküzdenem. Ezért ajánlották a chapset.

2019. aug. 18. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként próbálj sokat könnyuugetni kengyel nélkül,nekem segített hogy ne mozogjon annyira a lábam.

Megerősödik a lábad és nem a kengyel lesz a tamaszod:)sok Szerencsét

2019. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! ;)

Mindig szoktam. :D

2019. aug. 19. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!