Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magas lovasok problémái?

Magas lovasok problémái?

Figyelt kérdés
Milyen problémák tudják érni lovaglás során a magasabb lovasokat? Tudnátok írni problémákat amelyek gondot okoznak a magas embereknek?
2019. aug. 18. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát alapból szép nagy ló kell, különben nehezebb a segítségeket rendesen adni. Figyelni kell a megfelelő testsúlyra, nem lehetnek nagyon gizdák, mert a hosszú végtagjaik hamar kifáradnak, de ugyanakkor túl nagy izomtömegük sem lehet, hogy ne terheljék meg a lovat. De ezenekn kívül én nem nagyon láttam, hogy bármi hátrányuk lenne.
2019. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő nyerget nehéz választani, és szerintem az egyensúlyozás is nehezebb nekik szerintem
2019. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb ugrasoknal hát,derék fajas
2019. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magas vagyok és lovagolok.

Én a terepnél szívtam nagyon, az ágakkal/gallyakkal eléggé meggyűlt a bajom, az egész arcomat szétkarcolták.

A másik ugye a ló. Tök szivesen visszaülnék néha a pónikra, de sajnos túl nagy vagyok már hozzájuk. :(

Előny viszont hogy nagylovat sokkal könnyebben tisztítok, és könnyebb felszállni.

2019. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
188 centis lovas vagyok. Terepeken az erdőben az ágakkal nekem is meggyűlik a bajom, illetve néha van hogyha elrontom az x akadályt és nem teljesen közepén ugorjuk,akkor én szoktam néha sarokkal belerúgni(nagyon hosszú lábaim vannak)😅😅😅😂
2019. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!