Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 19 évesen késő elkezdeni...

19 évesen késő elkezdeni versenyezni?

Figyelt kérdés

Egészen kicsi korom óta lovagolok, de sajnos úgy hozta az élet, hogy kezdetben nem a legjobb edzőhöz jártam akinél alig fejlődtem a rengeteg év alatt. Volt egy “kis” kihagyásom is ami nem volt ló és lovaglás nélküli csupán megfelelő szakember nem állt a rendelkezésemre. “Most” újra kezdtem, egy rendes edzővel akivel pár hónap alatt sokat fejlődtem.

Nem most szeretnék belevágni mivel még azért van mit tanulnom. Van lovam is, mivel ez azért fontos.

Tehát a kérdés a fenti, érdemes belevágni?



2019. aug. 30. 12:08
 1/5 anonim válasza:
Szerintem sosem késő! :) Sok sikert!
2019. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem sem!
2019. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose késő!
2019. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt egy hasonló a helyzet régebben. Igaz, én sohasem akartam versenyezni, de egy bizonyos szintnél megragadtam, még ugratni sem tanítottak meg (Pedig ők is tanúsították, hogy meg tudnám már tanulni). Így ment ez pár évig, aztán elmentem máshova, ahol már sokkal job volt az oktátás. Élveztem is, nem úgy, mint az élőző helyen, ahol már szinte befásultam.

Ha nagyon el akarod érni a célodat, akkor úgyis sikerülni fog. Az edzőváltás is egy jó döntésed volt.

2019. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a legidősebb tanítvány, akit első versenyére vittünk, 81 (nyolcvanegy!) éves volt... Szerintem nyugi..
2019. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!