Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a lista reális? Ha nem,...

Ez a lista reális? Ha nem, akkor írnátok szeirntete reális listát?

Figyelt kérdés

Vlahol olvastam, hogy a top7 lófajta díjlovaglásban:

1. Westphalian

2. Holsteiner

3. Shagya Arabian

4. Andalusian

5. Paso Fino

6. Lusitano

7. Hanoverian


Díjugratásban pedig a top11:

1. Hanoverian

2. Dutch Warmblood or KWPN Warmblood

3. Holsteiner

4. Belgian Warmblood

5. Oldenburg horse

6. Selle Francais

7. Westphalian

8. Irish Draught

9. Lusitano

10.Shagya Arabian

11. Hispano-Arabe Horse


2019. szept. 3. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Díjlovaglásban a spanyol fajtákat nem szeretik annyira, mert sok benne a kacska járású, ami ugye magasabb kategóriában sok pontot jelent. Ha persze valaki a zenés kűröket célozza meg, meg a spanyol fajtáknak hirdetett számaokat, akkor oda jók. Mondjuk, a paso fino a maga apró ügetésvel nem tudom, mennyire lenne jó.. Arabból is csak néhány alkalmas a magasabb kategóriákban, mert a többség nem szereti emelni a lábait. Viszont az oldenburgit hiányolom. Francia hátasban is vannak szép mozgásúak.
2019. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az első listából 4 fajtát, a másodikból pedig még párat kapasból ki is húznék, nem hogy benne legyen az elsők között. Innentől kezdve szerintem az egész lista nem jó.

De ez a saját meglátásom, szivesen fogadom a tanultabb emberek gondolatait.

2019. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahogy nekem a Shagya arab nem illik erre a listára...
2019. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!