Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kezdjek istállót építeni?

Hogyan kezdjek istállót építeni?

Figyelt kérdés
A hátsó kertbe kellene egy két személyes istálló, angol box szerűség. Az alap koncepció megvan, fából lenne,az ajtaja a szabadba nyílna,csak nem tudom, hogy a talapzatát, meg a szellőztetést, hogyan lehetne megoldani. Télen, hogyan szellőzne, hogy ne fázzanak meg a lovak? Mi a legjobb talapzat boxos istállóba?

2019. szept. 5. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy. Az egy szakma, szaktudás kell hozzá. Neked nincs!
2019. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó, jó bunkó vagy :)
2019. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Miért? Mert realista vagyok?

A kérdező még az aljzattal sincs tisztában, akkor szerinted tud bármit is?

2019. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Khm... az aljzat lehet fa, beton, döngölt föld, gumiszőnyeg borítással, a nélkül, rétegzett, egy rétegű. Szellőztetést láttam már kivezető nyílással, kürtökkel, ablakkal... arra lennék kíváncsi, hogy kinek mi vált be a legjobban. Két lovat tartok, állásban(csak éjjelre), ami már elég elavult és régi.(2 éve itthon lovagolok és már nem emlékszem pontosan a lovardai boxok részleteire) Gondoltam felvilágosítotok az új technikákkal, de látom egyeseknek a bunkóság már zsigerből jön, persze könnyebb leszólni, mint a kérdésre válaszolni...:)))
2019. szept. 5. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Ismétlem, NEM bunkóság, realitás!


Már rosszul kezdesz, hiszen elsőnek a helyet kell megtalálni! Tudod, szélirány, szomszéd, húgy elvezetése, ..., de ja, én csak egy bunkó vagyok, és mit értek én a témához... :)

2019. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A helye, az tetszés szerinti egyenes terület a hátsókertben,a ház melett, szélirány nagyrészt É-Ny; szomszéd nincs, a vizeletet elvezethető... még valami infó?
2019. szept. 5. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Valamit úgyis kitalál hogy belekössön :=)
2019. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!