Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Szerintetek mennyi...

Lovasok! Szerintetek mennyi lenne az ára?

Figyelt kérdés
6 éve lovagolok, szeretnék lovat.Kiskorú vagyok, én és a családom sincs otthon abban, hogyan is megy a körmölés,patkolás, féreghajtás és egyebek. Úgy gondolom a lóbérlés msgfelelő lenne arra, hogy lehessen lovam, emellett megtanulhassam hogyan is mennek ezek. Szerintetek mennyi lenne a havi bér, ha a saját ló bértartása 60 ezer forint nálunk?
2019. szept. 7. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A körülményeidhez mérten a bértartás havi költsége valahol 35 000 Ft környékén indul (mondjuk szabadtartás esetén), és a határ a csillagos ég. Általában a bokszos elhelyezés 60 000 Ft körüli összegbe szokott kerülni.
2019. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de szerintem kicsit félreértelmezted, nem a lótartás költsége érdekelne (60ezrr fotint nálunk), hanem mennyi lenne egy ottani ló bérlése.
2019. szept. 7. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

felestartás gondolom 30.000 lenne (+ körmölés fele, esetleg felmerülő állatorvosi költségek fele, bár ez ritkább), teljes bérlés esetén meg 60.000

változó, hogy melyik mit takar pontosan, szerintem kérdezz utána, vagy akár nézz körül lovas csoportokban is ez ügyben

2019. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!