Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovagló csizmát kellene...

Milyen lovagló csizmát kellene vennünk?

Figyelt kérdés
Eddigi egy órán voltam, de eldöntöttem, hogy szeretném csinálni, úgyhogy kéne egy csizma, mert a cipő kicsúszik könnyen a kengyelből. Milyet ajánlotok? Régen nem térdig érő csizmám volt csak bokáig ért vagy hogy mondják ezt..az t nagyon szerettem. Egyáltalán mennyibe kerülnek az ilyen csizmák? Rövid/hosszú szárút vegyek? Arra gondoltam, hogy a decathlonba megnézem, milyenek ott a csizmák?

2019. szept. 18. 09:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat utána néztem nekem lovaglócipőm volt.
2019. szept. 18. 09:38
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ez jó lehet heti 1 óra lovaglásra?

2019. szept. 18. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes, mondjuk az enyém bőrből van, de ugyanilyen. Viszont mindenképp ajánlok neked hozzá lábszárvédőt, mert ki fog dörzsölni a nyereg. Nekem dechatlonos van, az is szupi.:)
2019. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! 💗
2019. szept. 18. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Első körben én is azt mondanám, hogy bőr lovaglócipő, lábszárvédővel. Ha 2-3-4 év múlva még jársz és sokat, és lelkesedsz, akkor érdemes beruházni egy csizmára.
2019. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha a kengyelből kicsúszik a lábad és csak ezért szeretnéd a cipőt akkor semmi értelme. A lovagló cipő is kicsúszik meg a sima cipő is ha nem jól van a lábad.

A jó lovas edző cipőben és lovagló cipőben is jó helyen tartja a kengyelben a lábát. A cipő nem segít.

2019. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy biztos, gumicsizmát ne vegyél. Az jó sárban tapicskolni, trágyázni, de lovagolni nem. Lovaglócipő+lábszárvédő kombó tökéletes. Valószínűleg nem jól ülsz, ha a jól beállított kengyelt elhagyod, azon pedig semmilyen a cipő, csizma nem segít csak a gyakorlás edzővel.
2019. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!