Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ha megkérdezem az...

Szerintetek ha megkérdezem az edzőmet következő alkalomkor amikor megyek lovagolni, hogy azutáni héten, hogy mehetek-e szőrén hidegben?

Figyelt kérdés

Már másfél éve, hogy elkezdtem lovagolni(heti 1 alkalom) és idén nyáron voltam lovas táborba és ott lovagoltam màr szőrén. Néhány hete (asszem 3 hét telt el azóta) amióta egyedül vágtatok. Nos szeretnék újra szőrén lovagolni, de félek, hogy azt fogja mondani,hogy nem. Meg hidegben szabad szőrén lovagolni? Nincs saját lovam szóval iskolai lovon ülnék. Ez így lehetséges?

Előre is köszönöm a válaszokat 😊



2019. szept. 19. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor meg lesz kérdezve, hogy azutáni héten mehetsz-e szőrén hidegben.
2019. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen az edződ, de nálunk ha odamennék hozzá és megbeszélnénk biztos beleegyezne. A lényeg hogy kérdezd meg.

Attól meg hogy nemet mond miért félsz? Ha azt teszi az vagy te vagy a ló érdekében lesz, de inkább a tiédben. De szerintem simán igent mond, max maradsz lépés-ügetésnél.

2019. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos az edzőmről azt kell tudni, hogy fiatal, de jól végzi a munkájàt.

Én általàban egy lovon szoktam lovagolni (és tudom, hogy más lovon is kéne lovagolni, de így van kivàlasztva. Kérlek ne kezdjétek azt írni, hogy "milyen sz@r helyre jársz, miért nem jàrsz máshova? "stb.de az van a legközelebb és anyukàm oda íratott be. Meg amúgy se sem létezik tökéletes lovarda)

Plusz azért félek,hogy lehet azt fogja mondani, hogy nem vagyok elég ügyes hozzá meg eféléket.

De hétfőn bàtorságot fogok gyűjteni és meg fogom kérdezni.

2019. szept. 20. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Szerintem nem jó tényleg hogy csak egy lovat lovagolsz, de nem szólok bele. Én is általában egyet, mondjuk háromból kétszer őt, de harmadjára egy másikat és jó a változás, kell is.


Ha meg azt mondja hogy nem vagy elég ügyes azt meg el kell fogadni, ő tudja jobban és nem kicseszni akar veled, hanem elővigyázatos.

2019. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze megértem. De azért próba szerencse
2019. szept. 21. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!