Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó ötlet lenne lovat venni?

Jó ötlet lenne lovat venni?

Figyelt kérdés
Több mint 8 éve lovagolok. Úgy tűnik a szüleim végre beleegyeznének abba hogy legyen egy saját lovam. Ráadásul most adódott egy nagyon jó lehetőség. A lovardának ahova járok van egy eladó lova és nagyon jó áron odaadnák nekem (ugró ló) , nagyon jó fej szép ló. Az viszont a probléma hogy jövőre egyetemre megyek tehát csak ritkábban tudnék kijárni. Nem tudom hogy mit csináljak. Nagyon szeretném megvenni azt a lovat de nem tudom megérné e vagy jó lenne e a lónak.

2019. szept. 28. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2019. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem jó ötlet.
2019. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha esetleg mikor elmegyek egyetemre elvinném magammal és egy ottani lovastanyán tartanám? Erre is gondoltam, ott talán többet tudnék kijárni hozzá.
2019. szept. 28. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon nagy macera bértartóhelyet találni. Ráadásul komoly pénz egy egyetemi városban+még az egyetem költségei. Én nem terhelném le anyagilag ennyire a szüleimet. Dolgozni pedig nem lesz időd, ha jó jegyeket szeretnél.

Ráadásul ez az első év. Halvány fogalmad sincs kb. mennyit kell majd egy nap tanulnod. Azt se tudod hogy pl. télen mikor végzel, sötétedés előtt vagy után?

Legalább egy-két évet várnék, hogy lásd mennyi időd lesz az egyetem mellett (szerintem nem sok). Viszont az utolsó évek lehetnek nehezebbek, így az sem a legjobb ötlet ha az egyetem közepén kezdesz vele.

A helydben én már megvárnám az egyetem végét a lóvásárlással.

2019. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!