Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Német vagy németül tudó lovasok?

Octaviablake013 kérdése:

Német vagy németül tudó lovasok?

Figyelt kérdés

Megyek Németországba 3 hét múlva és mivel itthon lovagolok, ott is kiprobalnam, hogy milyen. (Nem az én ötletem volt az egész)

Németül kellenének a lovas szakszavak amik egy edzésen elhangozhatnak!!!

Az interneten nem találtam túl sok mindent, németül beírva sem vagyok biztos benne hogy jó az amit találtam.

Főként ilyen szavak érdekelnének, hogy :

- Könnyű ügetés

- Könnyített ügetés

- Tanügetés

- Lovardai alakzatok pl. Egész lovarda, kis kör...

- plusz bármi amire szükségem lehet.

Mindenkinek nagy hála aki ír! ❤️


2019. szept. 28. 23:55
 1/4 ufipufi válasza:
0%
En nem igazan tudok nemetul, de romanul se tudtam. A roman gazdanal felnott lo megis megertette hogy Ccu! Meg Hó! Gyia! Az allatok nem beszelnek nyelveken. Es gondolom higy egy spanyol lo peldaul megerti a kinai lovat. Meg ha felulsz egy lora azt amugy is testel iranyitod igazabol.
2019. szept. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, csak ott kellene tudnom érteni mit mond az oktató, mert egy idegen helyen edző nélkül nem is lehet meg nem is fognak felultetni a lóra. Néztem a neten videókat, de nem vagyok még olyan szinten a németen, hogy felirat nélkül megértsem őket, főleg mivel jórészt szakszavak, felirat nem volt hozzá :(
2019. szept. 29. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


alatta folytatás díjlovaglásban


google 5 mp: lovas kifejezések németül

2019. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nekem is megvan én is megtaláltam, de nincs benne sok olyan szó ami kellene, csak 1-2 olyan van ami számomra használható belőle :)
2019. szept. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!