Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan hely Magyarországon,...

Van olyan hely Magyarországon, ahova lehet menni galopp órákat venni, vagy inkább külföldön érdemes? (Alagról nem sok jót hallottam. )

Figyelt kérdés
Esetleg egy olyan istálló ahol foglalkoznak galoppal. Zsoké suliba nem készülök, más terveim vannak. Heti 1-2 óra lehetséges lenne valahol? Súly, magasság számít? (Lovaglótudásomról annyit, hogy voltam terepen vágtázni, telivérekkel még nem foglalkoztam.)

2019. okt. 1. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Ahol kimondottan foglalkoznak veled az a zsoké iskola.

Van lehetőség galopp lovakat lovagolni munkalovasként, de oda már tapasztalattal kell menni. Nem érnek arra rá hogy tanítgassanak, van 10 másik tapasztalt ember, aki azonnal ugrik helyetted.

Maximum, ha összebarátkozol egy magánemberrel -aki benne van ebben a világban- akkor ő talán tud segíteni.

2019. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyíregyházán is van tréner, illetve Kakucson is. Meg Felsőpakonyban. Nem csak alag létezik. Esetleg ha alagon Ribárszkiékhoz mész, ők akik tudnak tanítani. A súly, kor attól függ mit szeretnél csinálni. Csak munkalovasként szeretnél lovagolni, vagy versenyben is.
2019. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!