Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ha élek halok egy...

Mit tegyek ha élek halok egy ló ért de nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
A lóval már lassan 3 éve ismerjük egymást, 3 éve lovaglom is. Ő volt az elso lo akiről leestem, akin vagtaztam, akivel negyvennel vagtaztam terepen a hóban, az elso lo akivel ugrottam es az elso lo akivel erzem hogy van valamilyen kapcspolat közöttünk. Amikor 30 méterre van tolem felismeri a hangon szolok neki es idejön. 100%osan megbizom benne es o is bennem. Viszont en csak lovaglom ot egy lovardaban tehat nem az enyem es egy heten egyszer latom. Ráadásul 21 eves tehat lassan nem is lesz mar iskola lo. Teljesen ki vagyok. Ez a ló a mindenem. Es ezt nem csak igy felszínes en mondom. Miatta kelek fel reggelente miatta varom csak a hetvegeket. Szoval borzasztoan faj hogy nem láthatom minden nap es hogy nem az enyem. Felek elengedni ot...

2019. okt. 7. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugdíjazzák iskolalóból, akkor sokszor eladják őket. Járj utána, ha aktuális lesz.
2019. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha kiselejtezik, akkor vedd meg húsárban.
2019. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődj utána mi a tervük vele a jövőben. Hátha megveheted.
2019. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kell vegyétek meg, de valószínűleg eltartani már nem lesz pénzetek. Vagy járj ki többet a lovardába.
2019. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!