Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Ilyet lehet csinálni?

Járok lovagolni és Ázsia edzőm nem lesz 2 hétig személyes okból. Van a lovardába egy másik edző. Szerintetek mehetek hozzá, amíg nincs a másik? Vagy rossz néven venné a régi edzőm, mondjuk csak nemrég kezdtem el lovagolni. Persze azután a 2 hét után újra a régi edzőmhöz járnék.

Keress kérdéseket hasonló témákban: edző, lovaglás

okt. 10. 07:50  Privát üzenet  

A válaszok
Luc5o5 nevű felhasználó válasza:

Szerintem nyugottan. Legalább látják hogy komolyan veszed. Ha meg a régi edződ megharakszik vagy pikkel rád akkor amúgy sem lett volna olyan jó fej.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 10. 07:58 Privát üzenet

Mi a lovardában 4en vagyunk edzők, de a lovasaink közösek.

Nyugodtan járj lovagolni addig, míg nem jön vissza a fix embered, más helyeken is normális, hogy kihelyettesítik egymást.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 10. 08:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha két db. hamburgeshús pogácsát szeretnék csinálni nem túl vastagat, mennyi darált marhahúst kérjek húspultban? és ha megkérdik melyik részből mit mondjak? Sosem intéztem még ilyet
Olyan telefont szeretnék anyukámnak, aminek nagy gombjai vannak és viszonylag jó képeket is lehet vele csinálni. Tudtok ilyet?
Ilyet nyugodtan lehet csinálni Booking-on, ugye?
SOS! Munkához kellene nekem tüdőszűrés eredmény vagy legalább blok róla. Hol lehet ilyet csinálni?
Lehet ilyet csinálni? És mik lehetnének a következmények?
PCX.hu rendelés esetén lehet ilyet csinálni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!