Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy szerettessem meg magam...

Hogy szerettessem meg magam egy lóval a lovardából?

Figyelt kérdés
Gyakran járok a lovardába és a tulajdonosoknak nincs sok idejük rá. Még lovagolni se lovagolják, pedig nagyon jó természetű. ÉS meg szeretném szerettetni magamat vele mert nekem lenne rá időm.

2019. okt. 13. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, beszélj hozzá. Ha engedik, le is ápolhatod vagy mi lenne, ha te lovagolnád? Persze ha lehetséges.
2019. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vigyél neki egészséges rágcsát. Meg beszélj hozzá sokat, simogasd ha engedi és egyszerűen csak legyél ott vele, hogy megszokja a közelségedet.
2019. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem hogy a jó szándék vezérel, de én nagyon nem örülnék, ha a lovam körül legyeskednél. Mert gondolom nem iskolalóról van szó. Úgyhogy első körben mindenképp a tulajdonossal beszélj, hogy mit szólna hozzá, ha besegítenél néha.
2019. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen segítenék, de a harmadik válaszolóval egyet kell értenem.
2019. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van de már megkérdeztem ezt és mindenkinek köszönöm. 😀😊
2019. okt. 13. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!