Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sárospataki Betyár lovastanyár...

Sárospataki Betyár lovastanyáról vélemény?

Figyelt kérdés
Én 6 éve járok oda, kb 3 évig sétáltam, 2 évig futószáron ügettem, az elmúlt 2 évben futószáron vágtázom..Nagyon szeretem Emit, Julcsiékat, Szilvit.. Csak azt nem értem hogy az hogy van hogy van aki kb 2,5 éve jár hozzájuk és ugrat? Ráadásul kb 3évvel fiatalabb nálam? És nem én vagyok ezzel egyedül, több barátom is így járt..Tudtam jól hogy lassan haladok de amikor elmentem más lovardákba, beszéltem más edzőkkel és lovasokkal, akkor esett le..

2019. okt. 14. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia 3n járok lovas táborba és lovagolni is(kereszt anyukám Pataki)nagyon jó hely jó lovakkal a tulaj is kedves ott van a gyerekek között. Jó nem a Kincsem Park és nem egy luxus lovarda de a magyarországi átlag szintet hozza. Csak ajánlani tudom
2020. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi nem olvastam végig Cák a fő kérdést mert feldopta nekem 🙁 az úgy lehet hogy te valószínűleg csak táborba jársz az a valaki pedig magán órára is
2020. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is odajártan évekig.

Ott kezdtem aztán évek múlva újból visszakerültem aztán pár alkalom után otthagytam. Gáz hely. Pénzre megy az egész.

Ha heti többször mész, benyalod magad akkor foglalkoznak veled, ha nem akkor le vagy tojva.

Volt, hogy 2 barátnőmmel mentem. Mindhárman tudtunk biztosan ügetni, én tudtam vágtázni, a 2 barátnőm csak futószáron. Pont osztálylovaglás volt, csak sétáltunk egymás mögött. Aztán a vége felé mondták, hogy ügessünk kicsit és ennyi.

Egyszer majdnem leestem, természetesen az ‘oktató’ (velem egykorú gimis csaj) nem látta mert nekem háttal volt és beszélgetett másokkal. Mondjuk úgy nehezen látta volna...

Mástól se nagyon hallok jók. Sok szlovák járt hozzájuk.

Úgyhogy pénzszedő hely.

2020. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* jót
2020. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 Akkor tuti, hogy keresztanyud valami ismerősük, mert a nélkül náluk semmit nem fejlődsz. Vagy kb 15 éve jársz oda. Annyi idő alatt talán megtanulsz náluk lovagolni.
2020. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Szerintem ahhoz egy élet is kevés, hogy ott valaki megtanuljon lovagolni 😅

2020. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 Kíváncsivá tettél. Mióta és milyen időközönként jász?
2020. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*jársz
2020. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!