Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mivel mossátok a szürke...

Ti mivel mossátok a szürke lovaitok farkát?

Figyelt kérdés
Nagyon sok szürke lónak látom hogy egyszerűen hó fehér a farka, de nem tudom mivel kéne mosnom...egy kicsit mindig megmarad a sárgás árnyalat:(( esetleg valami ötlet?
2019. okt. 22. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak erre direkt lósamponok, stb. Én WU2vel mosom. Ha nagyon mocskos, akkor vszeg egyszeri mosással egy sampon se tisztítja ki teljesen, ismételni kell. Azon kívül vannak hamvasító samponok, én nem szoktam használni, de állítólag sokat segít.
2019. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Wu2 illetve Shauma hamvasító sampon, csak ne hagyd rajta sokáig, mert lila lesz.
2019. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindegyiket próbáltam. Shaumával rendszeresen mostam. De valahogy mégsem lett az igazi. Ajánlották még nekem a Vetrolin white 'n brite nevű sampont. Ahogy olvastam ezt fel kell higítani tehát egy olyan kis üveg elvileg sokáig elég lenne. Valakinek van vele valami tapasztalata esetleg?
2019. okt. 23. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a lovad farka természetesen nem hófehér, szerintem felesleges fehérítgetned, hagyd rá.
2019. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leginkább wu2-vel sok dörzsölés közepette, hamvasító samponnal, illetve a könnyeimmel.
2019. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
betadine sampon
2019. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2019. okt. 28. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!