Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tattini vagy Daslö nyergekkel...

Tattini vagy Daslö nyergekkel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Alacsonyabb árkategóriában szertnék nyerget vásárolni, a hucul félvéremnek, heti 4-5x szoktam lovagolni 1 órát terepen. Néztem a Tattini túranyergét, és a Daslö univerzálisat, meg díjlovas nyergét is. Szerintetek?

2019. nov. 24. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem még egyik nyereg típussal sem volt dolgom, viszont ültem egy Norton nyeregben, ami műanyag vázas. Hallottam jó dolgokat mind a kettőről, viszont ha hobbi lovaglásra használnád, akkor elég egy olcsóbb Daslö nyereg is, mert megbízható.
2019. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sssaszem ***** válasza:
64%
Nekem nagyon jó tapasztalatom van a Daslö nyereggel, Nagyon kényelmes benne ülni. Úgyhogy érdemes megvenned.
2019. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél használtan egy minőségi bőr nyerget,mivel nem éppen heti 1x lovagolsz hogy megfeleljen egy ilyen nyereg,mivel pár évet bír ki max..tudsz találni ilyen árkategóriában régebbi minőségi bőr! Nyergeket.Es kényelmesebb is,tovább is fogja bírni!
2019. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a Daslö nyergem, csak most szerettem volna versenyekhez egy komolyabbat így váltottam, de nekem az volt a legjobb (olcsobb kategorias) nyereg amiben ültem és nekem van is egy eladó 17,5es😁
2019. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs a daslö nyereggel olyan jó tapasztalatom... Tényleg csak pár évet bír ki és nekem ez a műanyag váz sem jött be,meg úgy az egésznek fura az anyaga. De ettől függetlenül lehet, hogy másnak beválik. Szerintem mindenféleképpen próbáld ki mielőtt megvennéd!
2019. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sssaszem ***** válasza:
A Daslö nyerget ajánlom, mert nagyon kényelmes benne ülni, de tényleg. Úgyhogy nyugodtan vedd meg. Daslöből is vehetsz díjlovas nyerget.
2019. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!