Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sopron és közelében melyik...

Sopron és közelében melyik lovárdában lenne érdemes elkezdeni lovagolni?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok, de idővel szeretnék majd versenyezni is. Ezért olyan lovárdában szeretnék tanulni ahol tényleg mindente meg tanítanak, nem csak a három alap jármódban lovagolni, de a lovat álolni és kapcsolatot építeni vele.

Illetve azt is szeretném megkérdezni hogy mennyibe kerül egy ilyen óra?

A válaszokat előre is köszönöm :))



2019. nov. 27. 10:10
 1/2 anonim válasza:
Az egyik barátnőm az Alpokalja Lovasklubban lovagol,neki nagyon tetszik.Ez a lovarda Szombathelytől nem messze Torony nevű településen található
2020. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, Sopron környéki lehetőségek, amikről én tudok:

Ágfalva (a nevére sajnos nem emlékszem, lovas táborokba jártam ide régen)

Harka — Brandmajor (itt elég nagy iparban tolják, egy órán jártam itt csak)

Nagycenken több is van, a volt osztálytársam a Dózsa körútira esküszik, ha jól tudom revezni készül

Én a Széplak Lovasudvarba járok (a neve csel, igazából Sarród külterületéhez tartozik 😂). Családias légkör, viszonylag gyorsan tanítanak (ez mondjuk nem biztos hogy jó), remek tereplehetőségek stb vannak. Egy a hátulütője, Sopronból fél óra-40 perc míg oda lehet érni. Ha erről esetleg érdekelne valami, írj nyugodtan! :)

2020. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!