Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ménesgazda vagyok. Gyakorlatra...

Ménesgazda vagyok. Gyakorlatra kell mennem. Kit ajánlatok? (Szeged környékén)? De akár messzebb is, ha tényleg jó a lovas oktató. Ötletek?

Figyelt kérdés
Ménesgazda vagyok. Februárban már gyakorlatra kell mennem. Kit ajánlatok, kihez mennyek gyakorlatra. Vagy hova? Szeged környéke lenne utazás szempontjából a legkönnyebb, de ha tényleg egy nagyon jó lovas edző van, akkor messzebbre is utazok. Főként távlovaglásban, galoppban vagyok jártas. De érdekell az akadályugrás, vagy is azt kellene fejlesztenem. (Akár lovat is vinnék...) Válaszotok előre köszönöm.

2019. dec. 12. 17:36
 1/6 A kérdező kommentje:
*ménesgazdának tanulok
2019. dec. 12. 17:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban akarsz is menni, vagy elég ha csak leigazolják?

Pénzed van rá?

2019. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy akarok. Itt nem a pénz beszél. ;)
2019. dec. 13. 06:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazaból azt mondták, hogy akivel van a sulinak szerződése ott nem kell fizetni, meg ha csinálnak szerződést akkor sem kell. De nem tudom igaz e. Szeretnék tényleg egy jó oktatónál tanulni. Természetesen kifizetem amit kell. :)
2019. dec. 13. 06:56
 5/6 anonim ***** válasza:

[link] oldalt hivatalos szervek azon belül edzők.


Itt fel vannak sorolva a minősített ugróedzők várossal elérhetőséggel. Hátha találsz valakit, aki segít a környéken. Lovagolni kell vagy lovaradai feladatokat is el kell látni? Azért célszerű ugróedzők keresni, mert idomítani is tanít. Sokhelyen a távlovasokat semmibe nézik, mert csak fentmaradnak a lovon, nem nagyon idomítanak, szóval erre készülj fel.

Meg célszerű olyan helyet keresni, ahol van fedeles, mert februárban ki tudja milyen az idő, mennyire használhatóak a kültéri pályák.

[link] ők Domaszékiek és van fedeles is

2019. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm! :)
2019. dec. 14. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!