Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Néha elgondolkodtató az hogy,...

Néha elgondolkodtató az hogy, egy ló mennyi mindent elvisel, nem?

Figyelt kérdés

Pedig jóval nagyobb állat, mint az ember.

És, hogy engedi, hogy az ember irányítja.

Elviseli a ló szerszámokat.



2019. dec. 16. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Semmi elgondolkodtatò nincs benne, ìgy van idomìtva.
2019. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ezt jól megmondtad! Igen a ló jóval nagyobb állat mint az ember. Persze a lovon kívül még nagyon sok állat van ami nagyon sok mindent elvisel! Sőt! Hidd el nyugodtan hogy mind a nagyvilágban, mind kicsi országunkban Ember is sok van aki sok mindenen keresztülmegy és sokat elvisel!
2019. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ők nem tudnak „fellebezni“, korunk emberének meg ha valami nem tetszik, akkor rohan bíróhoz/ügyvédhez.
2019. dec. 16. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Erre már én is gondoltam. Szegényeknek nincs választási lehetőségük, és nem értik, mi miért történik velük.
2019. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha normálisan van tanítva, és úgy van lovagolva, hogy azt ő is élvezze, semmi gond nincs vele.
2019. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem normálisan tartott állat tisztában van vele hogy mi miért történik. Az én állataim legalábbis így vannak kezelve. Ha valamit csinálni fogunk én mindig elmondom nekik. Ha sétálni viszem a kutyát vagy a macskát, vagy a lóval ma új feladatot gyakorlunk...

Nagyon jó a gondolat kérdező, mert a ló nem szolga, hanem viszonozza a gondoskodást amit kap. Biztonságot, ételt, ápolást kap és ő cserébe megengedi hogy irányítsd, hogy lovagolj rajta. Ezt nem lenne szabad szem elől téveszteni semmilyen háziállatnál!

2019. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!