Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik nyerget ajánljátok?...

Melyik nyerget ajánljátok? Esetleg vélemény valamelyikről Vagy hasonló árban jó nyereg

Figyelt kérdés
Norton Rexine CloseContact, Star szintetikus nyereg, Daslö szintetikus nyereg

2020. jan. 3. 21:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugratáshoz kéne☺️
2020. jan. 3. 21:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy Daslö szintetikus díjlovas van. Nagyon szeretem, de hosszú távra inkább bőrt érdemes. A többivel nincs tapasztalatom
2020. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam a Daslö szintetikus nyerget szerintem nem olyan rossz es kényelmes is. De most atvaltottam Norton nyeregre. De szerintem is hosszú távra inkább bőr nyerget érdemesebb venni :)
2020. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es szereted a norton nyerget?🤩
2020. jan. 6. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Igenn. Nekem ez az ami nagyon bevalt. Kényelmes. Eddig a lonak is tetszik egyszer sem kezdte ki hátat vagy ilyesmi.
2020. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek a legalacsonyabb minőségű nyergek a piacon.erdemesebb venni egy használt állapotú inkább régebbi MINŐSÉGI BOR nyerget.Stübbent ajánlom! Sokkal kényelmesebb neked és a lovadnak + tegyél hozza vagy +10 evet az életéhez mert ezek pár év és annyi.

Mindig mondjak h jajj de kényelmes meg így meg úgy! Ezek az emberek nem ültek jo nyeregben! Nyilván nem kell hobbi lovaglásra CWD ,prestige,butet ilyen világmárkák de használt stubben nagyon jo.

2020. jan. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy ha többet költenel rá akk egy kentaur is jo! Naxost ajánlom(ezt újonnan gondoltam)(bár a stubben jobb mint a kentaur,viszont ha túl régi az sem jo mert szűk a gerinc csatornája!nezd meg 3-4 ujj beférjen!)

Én vettem egy új naxost.szeretem de most le akarom cserélni egy CWDre.(ugrok)

2020. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezekkel nincs tapasztalatom de én csak annyit tanácsolok hogy bőr nyerget vegyél mert sokkal tovább bírja (akár 20 évvel is) és használtat, ne egy agyonhasznált szart, hanem egy jó minőségűt, a használt azért jobb mert már "be van járatva" puhább, kényelmesebb mint egy új, boltból vett ami még használtalan.


(Nekem egy kieffer univerzális nyergem van, nagyon kényelmes)

2020. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!