Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sümegen/környékén jó lovasiskola?

Howrselove kérdése:

Sümegen/környékén jó lovasiskola?

Figyelt kérdés

Suli miatt csak hétvégente tudok otthon lovagolni egy kis helyen ami nem lovarda de nagyon jó ,,családias” hely és nagyon szeretem, szóval keresek egy helyet ami hasonló lehet hétköznapokra. Mármint nyilván rendes lovarda is lehet de lehetőleg ne olyan ahol konkrétan lesz@rják hogy mit csinálsz a lovon, meg az sem annyira szimpi ahol pl 5en lovagoltok egy karámban egyszerre(csak mert én max 1valakivel szoktam)

Tudom h elég sok kritériumot írtam de ha valaki ismer hasonlót vagy egyéb lovardánál jók a tapasztalatai az is nyugodtan írjon.



2020. jan. 8. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendes oktatást szeretnél akkor Sümegen olyat nem találsz. Viszont a Capári lovasiskola nagyon jó ha már önállóan tudsz lovagolni. Választasz egy lovat magad alá aztán mész vele a pályán önállóan. Nem igazán van oktatás. A terep lovaglás viszont k...a jó. A pályán lovaglás is ha TUDSZ.
2020. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudok önállóan lovagolni de szeretnék benne fejlődni még, szóval egy oktató nem ártana mellém. Viszont imádok terepezni is...szóval most gondban vagyok....

Köszönöm szépen a válaszod :)

2020. jan. 12. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Oktató is lesz biztos de nem minden esetben.

Nagyon családias lovarda szerintem. Viszont az iskola lovak nem azok az igazi iskola lovak.

Ugratni is meg lehet tanulni ott.

2020. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!