Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovakat imádom, a lovaglás...

A lovakat imádom, a lovaglás viszont valahogy nem az én sportom. Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés
Imádom a lovakat, jártam is lovagolni, volt itthon lovunk is, akit pont azért adtunk el, mert nem voltam magabiztos a hátán. De egy lónak sem. Viszont foglalkozni földről imádok velük. Szerintetek, ha anyagilag megengedhetem magamnak egyetem után, hülyeség lenne idős, mentett lovakat vagy esetleg pónikat tartani, akiket nem lehet lovagolni? Senki nem érti ezt, úgy gondolják, lovat venni, ha nem lovagolod, olyan mint autót venni, ha nem vezetsz. Oké, rohadt drága. De felszerelésük úgysem lenne, hely lenne, ennivaló, víz, orvos mindig van. Akkor miért ne?
2020. jan. 17. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdést. Ha van pénzed és minden feltételt tudsz biztosítani akkor hajrá
2020. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem muszáj ráülni, veszel hozzá egy jö kis fogatot és hajrá! Mert azért valamit csak csináljon az a ló, ha már van.
2020. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? Bár megvétel helyett már most tessék elmenni segíteni menhelyre, tanulj, nézz, láss, és onnan haza lehet vinni majd őket, akár csak nekik helytakarékosságból, átmenetileg, vagy amíg rendbejön, felhízik, bízni fog, stb...

jah, és mellette keress valami rettenetesen jól fizető munkát, ami mellett időd marad csucsujgatni..

2020. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez egy nagyon szép gesztus, szerintem csináld, ha ennyire magabiztos vagy:) Viszont így is sok pénz és idő. Meg tudod ezeket teremteni?
2020. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mesike0724 ***** válasza:
A ló anélkül is ló ha nem lovagolod.Szerintem így is tökéletes a lóval való élet.És tényleg nagyon szép gesztus.De ahogy te is leírtad mindenképp foglalkozz velük szabadidomitáson.
2020. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!