Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valami vitamin, vagy ilyesmi...

Valami vitamin, vagy ilyesmi amitől nő?

Figyelt kérdés
Bocsi ha a kérdés feltétele bután hangzik.. van egy 145 cm lovam,3.életévének elejébe van és a fajtáját nemismerjük... vastag kisló,szép gömbölyű,nagy fara van.. azt mondta az elozo gazdája hogy az elmult elmult pár honapba ameddig nála vplt wlotte fele ekkora volt,hirtwlwn kapta ossze magat,mert az azelotti helyen roszul volt tartva... szerintetek mit lehet sdni neki ami pl embernel ugye azt mondjak h vitaminok,alvas ilyesmitol no az ember..fiatalon.. lovaknal van valami olyasmi amitol nohet? Vagy segi neki a novekedesbe? Barmi..valakinek valami otlet mitol nohet,tudok neki segiteni? Vagy magatol megno valamekkorara es akkora marad? Bocsi,remelem ertitek nem tudtam rendesen megfogalmazni..😂

2020. jan. 23. 19:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok a helyesirasi hibakert,telefonomrol irtam gyorsan,azwrt van ennyi hiba benne..
2020. jan. 23. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nem fog nőni, max 2-3 centit.
2020. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Te sajnos nem igen tudod befolyásolni a magasságát.

Reménykedni, azért lehet. Láttam már lovat, aki az 5. évében ráhúzott még 5 centit, de ha az átlagot nézzük akkor már nem lesz sokkal magasabb a csikód.

Viszont ettől függetlenül én vennék neki valamilyen táplálék kiegészítőt, amiben vannak vitaminok, ásványi anyagok. Az csak jót tesz neki, sőt, ha ennyire hirtelen nőtt az utóbbi időben akkor rá is fér egy kis kálcium pótlás, stb.

2020. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2020. jan. 23. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A megfelelő fű /széna mennyiség és esetleg egy kis vitamin, ásványi anyag, táp etetése segít a növekedésben. De nem túl jó ha hirtelen nő meg a paci mivel a csontok megnyúlását nem mindig tudja követni az inak így az láb problémák kialakulásához vezethet pl bakpata. Ha hirtelen megnőtt minden féle képp néznék egy ízület erősítőt vagy egy jó táplálék kiegészítőt. :)
2020. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom😁😅
2020. jan. 24. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!