Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Edző Mikolc környékén?

Edző Mikolc környékén?

Figyelt kérdés
Olyan lovas edzőt keresek Miskolc környékén aki jártas díjugratásban és lehetőleg rendelkezik versenytapasztalattal. Ti kit javasoltok és miért? Nincs versenyzési szándekom de szeretnék ugrás terén a lehető legmagasabb szintre fejlődni. Tapasztalatok megosztását várom leginkább.

2020. febr. 7. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van saját lovad tudok ajánlani egy jó edzőt viszont ha nincs akkor nála csak nyártól lesz lehetőség ugrani lovon miután belovagolta a pacit vagy ha nem vagy nagy akkor pónin tud tanítani. Van akadályparkja is. Ha jól tudom SZLVbe versenyzik (díjlovi, ügyességi, ugrás) sikeresen de most csinálja az edzőit utána a regisztrált edzői vizsgát. Ha érdekel elküldöm az elérhetőségét. Én csak ajánlani tudom. A gyerekeim pár hónap alatt többet fejlődtek mint 2 év alatt különböző lovardákba voltunk míg nem találtuk meg őt. Én meg vagyok vele elégedve. :)
2020. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 köszi. Nevet és elérhetőseget tudsz küldeni? Vannak lovaink de szeretnék más lovakon is tanulni nem csak a sajátjaimon. De mindenképp várok még más javaslatára is és van egy ismerősöm akinek a lánya külföldön versenyez az ő edzőjét is meg szeretném kérdezni. Szóval egyéb tapasztalatokat is várok még :)
2020. febr. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!