Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelent az hogy "all you...

Mit jelent az hogy "all you can eat"?

Figyelt kérdés
A mai napon bértartást kerestem és láttam egy olyan posztoz hogy a napi 3x széna 35.000 az "all you can eat" 45.000.Mit jelent az hogy "all you can eat"?
2020. febr. 8. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Kint van előtte a bála és eszik amennyit tud.
2020. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább fizess többet hogy állandóan tudjon enni. A napi 3 adag széna nem biztos hogy praktikus mert vannak helyek ahol spórilnak a szénával és igy nagyon keveset kapnak.
2020. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 ez ternészetes,a legjobbat akarom a pacimnak csak szerettem volna tudni mit jelent
2020. febr. 8. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Ez milyen gusztustalan, hogy 10ezerrel többet kérnek, ha annyit ehet a ló, amennyire igénye van.

Csak hogy tudd, Kérdező: a korrektül adagolt széna és a "pocsékolós" all you can eat között kb 3000 ft különbség van (6000 ft / nagybála áron számolva).


Kérlek, írd meg (akár privátban), hogy ez melyik hely.

2020. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk folyamatosan van bála a lovak közt igy annyit esznek amennyi jól esik de attól még nincs megemelve a bértartás ára. Persze emelett van abrak is nyáron pedig legelési lehetőség.
2020. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az “ad libitum” is ezt jelenti, ha esetleg találkoznál vele. Lovardáknál általában így használják :D
2020. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!